SKAT
Sekcja SKATA

Główny Sponsor
Sparing wewnętrzny dla I drużyny
InformacjeWczoraj w ramach treningu nasze drużyny seniorskie rozegrały sparing, wynik zdawał się sprawą oczywistą co potwierdziło boisko i wynik 10:1 dla czwartoligowców.

Swornica I: Sz.Suchocki - Lorenc Zboch Jacek Zgardziński - D.Suchocki Krężlewski Urbanek Trenka - Knapik Krok oraz Jeleniewski Miga i Grabowiecki

Swornica II: Minkiewicz - Twardowski Pasalski Doliński T.Hilla - Rafał Iwanków A.Kondziela Sadowski - Maszczyk Kosarzecki oraz Czechowski

swornica dnia września 02 2009 18:42:20 0 Komentarzy · 31628 Czytań · Drukuj
Pierwsza porażka rezerw Swornicy
RezerwySwornica II Czarnowąsy 3:5(0:2) LZS Chrząstowice

Skład : Kupilas - T.Hilla Duda Pasalski Sadowski - Rafał A.Kondziela Urbanek Szura - M.Hilla Iwanków grali również Mróz,Maszczyk,Kosarzecki i Trenka

3-5

Przy stanie 1-5 w 75 minucie czerwoną kartką ukarany został M.Hilla a w 79 minucie taką samą karą ukarany został Rafał.

swornica dnia września 02 2009 18:37:51 0 Komentarzy · 3236 Czytań · Drukuj
Porażka na wyjeździe
LZS PIOTRÓWKA 1-0(0-0) SWORNICA CZARNOWĄSY

Bramka:
1-0 John Roland Emeka

Skład: Wierzba - Jeleniewski, Furman, Jacek, Lorenc(85' Zgardziński) - Goncik(70' Bachleda), Miga, Grabowiecki, Zboch - Suchocki(85' Krok), Knapik

W sobotę do Piotrówki
ZapowiedźJutro nasza drużyna wyrusza na kolejny mecz w ramach 4 ligi opolskiej.

Swornica uda się do Piotrówki na mecz z tamtejszym LZS-em. Gospodarze podobnie jak my maja 4 punkty na koncie (wygrana z Grodkowem, remis z Głubczycami oraz porażka z Paczkowem).
Będzie to ważne spotkanie, zobaczymy jak nasze drużyna zaprezentuje się po ostatnim występie z Głubczycami.

Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17:00 w Piotrówce, wszystkich chętnych zapraszamy aby kibicować Sworze na wyjeździe.

swornica dnia sierpnia 28 2009 09:55:07 0 Komentarzy · 3293 Czytań · Drukuj